www.ubytovani-moravkovi.cz

O nás

Ubytování Morávkovi – O nás

Plánujete zimní radovánky, turistický či cyklistický výlet do Krkonoš?

Pak přijměte pozvání a využijte nabídky příjemného a pohodlného ubytování ve 2 moderních, nadstandardně vybavených apartmánech v Horní Branné, která se nachází 4 km od Vrchlabí a 15 km od Špindlerova Mlýna. Nabízíme variabilní ubytování v apartmánu A pro 6-8 osob a apartmánu B pro 10-12 osob. Dům lze využít i jako celek (apartmány lze propojit) s celkovou kapacitou 20 lůžek a 5 přistýlek.

Ubytování u nás ocení jak rodiny s dětmi, tak skupiny přátel. Na zahradě je pro hosty k dispozici vyhřívaný bazén, houpačky, trampolína. Lze také využít zastřešenou pergolu, gril, šipky, stolní tenis či další sportovní náčiní. Z apartmánu A je z obývacího pokoje vchod přímo do zahrady, kde je k dispozici venkovní posezení na terase, kterou lze zakrýt výsuvnou markýzou. Celá zahrada je oplocená a od okolí oddělena vysokým živým plotem pro Vaše maximální soukromí. Velkou výhodou je také parkování přímo u domu, samozřejmostí je pokrytí penzionu Wi-Fi připojením.

Naší snahou je vyhovět všem vašim požadavkům a učinit maximum pro Vaši spokojenost po celou dobu Vašeho pobytu. Benefitem našeho ubytování, je kromě nadstandardního vybavení a čistého prostředí také výborná dostupnost všech atraktivních míst v Krkonoších.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jan a Marcela Morávkovi

Kontaktní info

Jan Morávek
Horní Branná 307
512 36 Horní BrannáMobil: +420 773 544 707GPS: 50°36'20.215"N,
15°34'28.262"Einfo(a)ubytovani-moravkovi.cz

www.ubytovani-moravkovi.cz


wifi free 

© 2012-2022 Všechna práva vyhrazena - created by Martin Hubálek - Přihlášení do systému